Ne Demek

Advcash Cüzdanı Nedir? Advcash Kayıt, Para Transferi

bugünkü makalemizde Advcash Nedir, Advcash Cüzdan Nedir, Advcash Kayıt Olma ve Üyelik İşlemleri, Advcash Para Yatırma ve Çekme ve son olarak da Advcash Güvenilir mi, Advcash Şikayet noktasında çeşitli bilgiler paylaştık.

Kripto paralar her geçen gün çevresini genişletmektedir ve benzer şekilde kullanım alanı da artmaktadır. Advcash Cüzdanı ise son dönemlerde yurt dışı para piyasası ve kripto paralar için de öne çıkmaktadır. Dolayısıyla da Advcash Cüzdan oluşumunu yeni duyan bireyler Advcash Cüzdan Nedir, Advcash ne demek gibi soruları merak edip arama motorlarında sorgulamaktadır.

Yazımızın devamında Advcash cüzdan ile ilgili tüm Detaylar yer almaktadır. Bunun yanı sıra Advcash kayıt olma, para yatırma ve para çekme işlemlerinde de bilgiler yazımızda mevcuttur.

İşte detayları ile Advcash Cüzdan Oluşumu..

Advcash Nedir?

Advcash denildiği zaman öncelikle aklımıza gelmesi gereken ilk husus kripto para olmalıdır. Bilhassa Advcash Genel olarak bakıldığı takdirde dünyaca tanınmış kripto para şirketi olan Binance çatısı altında hizmetlerini vermektedir. Bu anlamda Binance kripto para borsasını kullanan bireyler için Advcash bir avantaj teşkilatımız etmektedir.

Advcash nedir sorusu tabii ki de sıklıkla internet ortamında sorulmaktadır. Advcash buna yönelik olarak en basit deyim ile kripto para transferi özellikli uluslar arası bir bankacılık hizmeti olarak atfedilebilir.

Advcash kullanıcı sayısı da şüphesiz bünyesinde bulundurduğu avantajlar ile birlikte artmaktadır. Tabii ki de ülkemizde olan kullanıcı sayısı da bir hayli fazla artmış ve de artmakta.

Advcash, Kanada merkezli bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Kanada başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında kripto para transferi hizmeti veren Advcash 10 yıllık şirket deneyimine sahiptir. Bu noktada Advcash güvenilir mi sorusu da sorulmaktadır. Şirketin genel anlamda işleyişine ve sahip olduğu belgelere bakıldığı takdirde güvenilir olduğu saptanır.

Advcash merak edilen açılımı ise Advanced Cash LTD şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Kanada merkezli Advcash uygulaması şimdilerde güncel olarak tam 151 ülkede hizmet vermektedir. Nitekim Advcash uygulamasında her türlü kredi geçerli olmaktadır. Bununla birlikte özellikle de Binance kullanıcıları başta olmak üzere tüm kullanıcılarına para transfer noktasında kolaylıklar sağlanmaktadır.

Dolayısıyla Advcash nedir sorusunun yanıtı en genel olarak şu cevap verilebilir. Dünyada ve tabii ki de ülkemizde para transfer olanağı bulunan bankacılık hizmetidir. Diğer tanımı ile kripto para transferi de bulunan uluslar arası para transfer uygulamasıdır.

Advcash uygulamasının en büyük tercih edilme sebepleri arasında şüphesiz öncelikli olarak güvenilir olması gelmektedir. Dahası güvenilir olmasının yanında işlemlerindeki maliyet düşüklüğü olarak karşımıza çıkıyor. En basiti ile uluslar arası alanda para transferi yapmak istediğinizde işlem maliyeti Advcash uygulamasında 5 iken diğer uygulamalarda mutlaka bu daha fazladır. Dolayısıyla Advcash cüzdan uluslar arası noktada para transferi ihtiyacı olanlar için ilk tercih konumunda bulunmaktadır.

Advcash uygulaması için son olarak verilmesi gereken bilgi de Kripto para olarak çoğunlukla Ruble ( RUB) alımı ve satımı olmasıdır. Binance uygulaması ile ortak olan bu uygulama her türlü hizmetinizi de en düşük maliyette karşılayabilmektedir.

Advcash Cüzdanı Nedir?

Advcash uygulamasının işlevliğini sağlayan unsuru da Advcash Cüzdanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Nitekim şirketin uluslar arası ve yerel alanda para çekme ve yatırma uygulaması olduğunu da daha önce  belirttik. Dolayısıyla da Advcash Cüzdanı nedir, ne demek sorusunun cevabı da en basit hali ile ‘ Uygulamada bulunan kişilerin para transferi noktasındaki hesabıdır’ tanımlaması yapılabilir.

Advcash cüzdan özellikleri;

 • Düşük masraflı para yatırma ve para çekme işlemleri
 • Kripto para transferi
 • Para transferi başta olmak birçok hizmetinin hızlı olması

Advcash cüzdanı kısa sürede tanınmış hale getiren özelliği de Şüphesiz uygulamanın hızlı ve tabiri caizse masrafsız işlemlerinin olmasıdır. Bilhassa cüzdanın hızlı para yatırma ve çekmesi bir yana kripto alım ve satım işlemlerinde de oldukça hızlı ve masrafı azdır. O yüzdendir ki Advcash Cüzdanı nedir sorusu da internet ortamında sıklıkla aranmaktadır.

Dolayısıyla da Binance ile ortak olan Advcash Cüzdan uygulaması kripto para ile ilgilenenler için oldukça önemlidir. Bu anlamda uygulamayı kullanmasını bilmeli ve gerekli avantajlarından da haberdar olunmalıdır.

Advcash ne demek ve Advcash cüzdan nedir sorularının en açıklayıcı biçimde yanıtları yukarıda yer almıştır. Peki Advcash Cüzdan Kayıt nasıldır? İşte Advcash kayıt olma işlemleri

Avantajları Nelerdir?

Advcash Cüzdanı avantajları elbette ki oldukça fazladır. Nitekim söz konusu bu cüzdan ile kredi kartı fark etmeksizin para yatırabilir yahut para çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu işlemleri gerçekleştirirken de bonus kazanma fırsatı yakalarsınız.

Verilen bonuslar tabii ki de bankadan bankaya farklılık gösterir ve her kredi kartına tanımlanamaz. Yani Kısacası Advcash cüzdan ile her kredi kartından bonus kazanma fırsatı yoktur. Sadece belli başlı kredi kartlarında geçerlidir. Advcash cüzdan avantajları diğer özellikleri ile birlikte şu şekildedir;

 • Advcash cüzdan ile Binance uygulamasında Ruble ( RUB) Kripto parasını yatırabilir ya da çekebilirsiniz. Üstelik bu işlem ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.
 • Binance uygulamasında Kripto para alım ve satımlarının hepsi Advcash ile ücretsizdir.
 • Alım satım ve para transfer işlemleri diğer uygulamalardan daha hızlıdır.
 • Advcash cüzdanın en avantajlı yanı ise güvenilir olmasıdır.
 • Son olarak uygulamanın hızlı erişimi de mümkündür

Advcash cüzdan avantajları arasında bizlerce en önemlisi de kolay erişilebilir olmasıdır.

Advcash  Kayıt Olma, Üyelik İşlemleri

Advcash cüzdanı kayıt olma noktasında belirli bilgilerinizin sisteme kayıt edilmesi hususunda gerçekleşir. Bir anlamda Advcash sisteminin kayıt kabul koşulları bulunur ve bunlar yüzeysel koşullardan oluşmaktadır. Bu anlamda;

 • İsim, soyisim, gerekirse kimlik numarası, mail adresi, telefon numarası ve diğer bilgiler

İstenmektedir. Bu basit bilgileri kayıt olma hususunda doldurursanız Advcash kayıt ve diğer ismi ile üyelik işlemlerinde başarılı olmuş olursunuz..

Yukarıda da belirttiğimiz gibi üyelik işlemleri basit yollardan oluşmaktadır. Gerekli adımları yerine getirdiğiniz zaman kayıt işlemleri bitme noktasına gelecektir. Kısaca yüzeysel kayıt forumunu doldurduğunuz anda Advcash üyesi olabileceksiniz.

Advcash kayıt
Advcash kayıt

Advcash kayıt olmak için aşağıda belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir;

 • İlk önce herhangi bir atama motorundan ‘Advcash kayıt’ sorgusunu aratın. Hızlı bir şekilde ulaşmanız için kayıt linkini BURAYA bırakıyoruz. Kayıt işlemlerine direk geçmek için linki tıklamanız yeterlidir.
 • Kayıt linkine ulaşmanın bir diğer yolu ise Advcash ana sayfasına gitmek ve sağ üst köşede bulunan ‘Sign Up’ yazısına tıklamaktır. Sign up Now butonuna tıkladığınız anda üyelik formu sizleri başka bir sekmede karşılaşacaktır.
 • Çeşitli yollar ile eriştiğiniz Advcash üyelik formunda bulunan bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız gerekmekte.
 • Doğru bir şekilde doldurduğunuz üyelik formunu son olarak da doğrulayın ve yeni sekmede Advcash Sistemine giriş yapın.
 • Son bir adım olarak da advcash cüzdanı onaylamak için mail ve telefon numaranızı onaylama durumu vardır. Mailinize gelen linke tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda bulunan adımları sırası ile yerine getiren birey Advcash kayıt işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmek durumunda olacaktır. Lakin şunu da belirtmek gerekir ki, hesap onaylaması yapmak zorunlu değildir. Tabii bu da hizmet sınırlaması demek. Bu minvalde;

 • Doğrulanmış hesap için günlük azami sınırda para gönderme yahut para alışı 5 bin dolar
 • Doğrulanmamış hesapta ise bu milyar 500 dolar olmaktadır.

Bu anlamda hesap doğrulaması yapmanız gerekecektir.

Peki Advcash para yatırma işlemleri ve çekme işlemleri nasıl işliyor. İşte Detaylar…

Advcash Para Yatırma İşlemleri

Advcash cüzdan para Yatırma noktasında ihtiyacınız olacak tek kanal olarak karşımıza çıkıyor. Nitekim makalemizin başından beri Advcah kayıt işlemlerinin nasıl olduğuna dair bilgiler verdik. Bundan sonraki husus da şüphesiz para Yatırma işlemleridir.

Advcash para Yatırma işlemleri için izlemeniz gereken basit yöntemler bulunuyor. Peki kullanıcıların merak ettiği gibi Advcash para Yatırma işlemleri nasıldır ve Advcash  para Yatırma limiti ne kadardır? O halde sizleri de fazla oyalamadan detaylara geçelim.

Advcash para yatırmak için izlemeniz gereken yollar aşağıda belirtilmiştir;

 • Öncelikli olarak Advcash hesabına giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra hemen yukarıda bulunan ‘Deposit’ seçeneğine gidin.
 • Bu adımdan sonra yeni sekmede karşınıza Advcash para Yatırma noktasında çeşitli yöntemler çıkacaktır. Bu anlamda Mastercard, Paycasa, Bitcoin, Altın, Altcoin ve benzeri yöntemler bulunmaktadır. Bunlar ile para Yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Para Yatırma sekmesinde her yöntemin karşısında ne kadar opsiyon kesildiğini ifade eden bir yüzdelik yer almaktadır. Bu yüzdelik ‘free %’ şeklinde yer alıyor.
 • Son olarak para Yatırma yöntemlerin arasında herhangi bir para Yatırma opsiyonunu seçin ve kart bilgilerinizi de doğru bir şekilde doldurun.

Belirtilen söz konusu adımlar Advcash Para Yatırma bilgileri idi. Şimdi de sistemin güvenilir olduğu ya da olmadığı hususuna değineceğiz.

Advcash Güvenilir mi? Advcash şikayetleri

Advcash 10 yıldır hizmet ağını tüm dünyaya yaymıştır. Özellikle de Binance firması ile ortaklaşa kurulan bu sistem, uluslararası para Yatırma işlemlerine bizlere oldukça düşük komisyon oranlarında yardımcı olmaktadır.

Ayrıca ilginizi çekebilir; Almanya aile birleşim vizesi Nasıl Alınır 2021

Advcash her türlü gerekli evrak ve belgelere sahiptir. Bu anlamda Advcash cüzdan güvenilirdir denebilir.

Sonuç Olarak, bugünkü makalemizde Advcash Nedir, Advcash Cüzdan Nedir, Advcash Kayıt Olma ve Üyelik İşlemleri, Advcash Para Yatırma ve Çekme ve son olarak da Advcash Güvenilir mi, Advcash Şikayet noktasında çeşitli bilgiler paylaştık.

Sistem ile alakalı merak ettiğiniz herhangi bir sorununuz olursa yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

basla
bitir
Başa dön tuşu