AYTBilgi KütüphanesiNe DemekTYT
Trend

Ayt, Tyt, Kpss Kursa gitmiyorsanız mutlaka okumalısınız ?

Kursa gitmeyen ve evde çalışmak zorunda kalan ama temeli de hiç iyi olmayan alt kriterlerimiz var.

Ayt, Tyt, Kpss Kursa gitmiyorsanız mutlaka okumalısınız ?

Kursa gitmeyen ve evde çalışmak zorunda kalan ama temeli de hiç iyi olmayan alt kriterlerimiz var. Temelimiz iyi değil, evde çalışmak zorundayız ve kursada gitmiyoruz. 2022 AYT ve 2022 TYT de ayrıca 2022 KPSS sınavlarında nasıl başarılı olunur ?

Kursa gidemeyen Bu kriterlerde birisi ders çalışmak istiyorsa neler yapmalıdır?

AYT TYT KPSS 2022 Kursa gitmeyen birisi neler yapmalı ?

Özellikle anlama defteri bu nedenle ortaya çıkmıştır. Bu sorunun cevabı daha yakınen daha geçen senede bile bunu yaşayan hemde üçüncü yıla olan güzel insanların birlikte çalışma fırsatı bulduk. Bunları yakınen gözlemleme fırsatı bulduk.

Kursa neden gitmiyoruz önce bunun cevabını verelim
1. Maddi sebebler madde sebeplerse hiçbirşey diyemeyiz, neden gitmiyorsunuz aman diyemeyiz.

2. Kursa gitmeyi sevmiyorum gerçekten keyfiyetten mi acaba bu sorunun cevabını bulmak önemli burada bir tehlike vardır. Çünkü kursa gitme konusunda bile böyle bir tembellik gösteren birisinin ayt tyt kpss sınavlarını disiplinli ders çalışma ihtimalini ben çok düşük görüyorum , bilmem katılır mısınız .

3 . Hocam kursa giderim ama ne gerek var youtube ve internet sitelerinde ocevap.com gibi birçok şeyden faydalanıyorum extra destek alıyorum diyorsanız bunda pek bir problem hissetmem.

AYT , TYT 2022 de Başarının Sırrı Nedir ?

Şimdi 3 üncü kısımın daha detayına geleceğiz ben sizlerin 3 ncü tarafta olduğunuzu düşünüyorum sizi değerli arkadaşlar.

TYT AYT ve KPSS ye evde hazırlanıyorsunuz mutlaka ?

Şimdi evde çalışmayı tercih edenlerdenseniz ilk önereceğimiz şey kesinlikle şudur. Çok sağlam bir youtube kurs düzeni oluşturmanız gerekmektedir. Youtbe öyle bir platformki istediğin saatde derse kursa ayt kpss tyt kurslarına denemelere sınavlarına girebilirsiniz.

Kimse size gece 3 de derse neden giriyorsun demez. Anneniz babanız 🙂 derde youtube size neden beni izliyorsun demez.

TYT , AYT KPSS Ders Çalışma Planı Konular , En Etkili Nasıl Hazırlanır ?

Youtube üzerinde ayt kpss tyt derslerine çalışırken bizim irademizi kontrol etmemiz gereklidir. Kendinizi şartlandırmayın, mesela ben 4 tane video izleyip yeni bir fragman varmış dizi falan derseniz dersiniz bölünür ve konu uçup gider . tek işiniz dersiniz ve o konu ile ilgili sadece ve sadece konu ile ilgili ayt kpss videolarını izlemek olmadılır. Tabiki konu sonnuda mutlaka konu ile ilgili ayt kpss tyt deneme sınavlarını çözmenizde yarar vardır.

2022 AYT , 2022 TYT , 2022 KPSS de Günlük plan yapmak önemli
Aylk yıllık hatta günlük program yaparak tekrarlardan oluşan youtube üzerinden kpss ayt ve tyt derslerini programlamanız lazım. Sitemiz üzerinden tyt ayt ve kpss ile ilgili konuların tam listesini alabilir ve bunları günlere aylara göre program edebilirsiniz.

Okul ile birlikte bu planı yürütmeye çalışın, hafta sonu Pazar günlerini kendinize dinlenme günü olarak ayırın. Çünkü bu derslere çalışmak sizin önünüzdeki yılları rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

AYT TYT KPSS de Günlük Program yapmak çok önemlidir

Günlük program yapmak önemlidir. Kendinizi mutlaka şartlandırın . Örnek verecek olursak ben bugun youtube üzerinden AYT derslerinden 3 video izleyip gece de 1 saat tekrar ederek sınav çözeceğim diyebilirsiniz.

Bunun çok yararının görürsününüz. Kesinlikle günlük haftalık ve aylık kpss ayt tyt ders programı yapmadan çalışmaya gelişi güzel başlamayınız.

Mutlaka çalışma yaparken ayt kpss ve tyt de çalışma arkadaşı edinin ve elinizden geldiği kadar birlikle çalışma yapmaya çalışın.

YUKARIDA BAHSETTIGIMIZ KONU LISTESI VE PROGRAM ICIN YARDIMCI LISTEMIZ BURADA TIKLAYIN 

Lutfen kendi fikirlerinizi bizlere yorumlarda paylasin.. Bu yazimizda yorumunuz  yardim olmasi temennisi ile yayinlanacaktir..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

basla
bitir
Başa dön tuşu