Ders NotlarıVatandaşlık

Ehliyet sınav soruları pdf indir 2022

EHLİYET SINAV SORULARI PDF İNDİR ocevap.com da yayında

 

Alt kısımda 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020, 2021 ve 2022 yıllarına ait 50 soruluk çıkmış ehliyet soruları yer alıyor. Bu soruları, 15 günde bir yapılan elektronik ehliyet sınavına katılacak sürücü adayları çözebilir. Çıkmış ehliyet sorularını alta kısımdan ulaşabilirsiniz. 

Şimdiye kadar sorulmuş yeni sistem ehliyet sorularının tamamı yer almaktadır. Bütün çıkmış ehliyet sorularını çözmeyi unutmayınız!

 

Merkezi sınavlarda ehliyet sınav soruları ve cevapları sürücü adayları için açıklanıyorken elektronik ehliyet sınavında sorular MEB tarafından açıklanmamaktadır.

Bu nedenle elektronik sınavda sorulmuş sorulara çalışmak istiyorsanız üstte geçmişte sorulmuş soruları çözerek kendinizi değerlendirmeniz faydanıza olacaktır. Elektronik sınavda sürücü adayı sınava giriyor, ardından yarım saat içerisinde sonucunu öğrenebiliyor.

Elektronik sınavda sorular bilgisayar yazılımı aracılığıyla “soru kütüphanesinden” rastgele seçiliyor ve pdf formatın da indirmek için sorular yayınlanmıyor. 2022 2023 Ocak ve Şubat Ayı Ehliyet sınavlarına hazırlanmak için üste bulunan soruları çözünüz.

 

2022 Ehliyet sınav sorularını çözerek sınava hazırlananın! Alta yer alan sorular çıkmış ehliyet sınav sorularından seçilerek oluşturulmuştur. E-sınav müfredatına uygundur!

Sınava girmeden önce altta bulunan tüm deneme sınavlarını çözmenizi öneriyoruz. Çünkü bu sınavlar farklı tipte binlerce soru arasından özenle seçilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

basla
bitir
Başa dön tuşu