Şarkı Sözleri

Grubun içinde farklı insanlar var sözleri

Grubun içinde farklı insanlar var sözleri ve alper eğri pablo sözleri yazımızda bulunuyor...

Alper Eğri’ye ait olan şarkının sözleri grubun içinde farklı insanlar var sözleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Nitekim Tiktokta yayınlanmasının ardından adından oldukça bahsedilen Alper Eğri Pablo Pablo Sözleri merak konusu…

Yazımızda Grubun içinde farklı insanlar var sözleri yahut Alper Eğri Pablo Pablo Sözleri yer almaktadır. Ayrıca şarkının asıl sahibi olan Alper Eğri Kimdir, nerelidir? Hayatından kısaca bilgiler yer almaktadır. İşte Pablo sözleri…

Grubun içinde farklı insanlar var sözleri nelerdir?

Alper Eğrinin Tiktok youtube ve benzeri platformlarda yayınladığı grubun içinde farklı insanlar var sözleri aşağıda yer almaktadır.

Napalım böyle bir topluluk
işte içerde oturuyoruz
4 5 kişiyiz ama grubun içinde farklı insanlar var
Yukardan farklı bir ses yükseldi

Trapping like  a narco (Narco)
Bir narkotik gibi tuzak (Narkotik)

Got dope like Pablo (Pablo)
Pablo gibi uyuşturucu var (Pablo)

Got dope like Pablo
Pablo gibi uyuşturucu var

Chop trees with the Draco (Draco)
Draco ile ağaçları doğrayın (Draco)

Yukarıda Alper Eğri Pablo sözleri bulunmaktadır. Peki şarkının asıl sahibi olan Alper Eğri kimdir, nerelidir?

Alper Eğri Kimdir
Alper Eğri kimdir

Alper Eğri Nereli?

Alper Eğri Bursa Karacabey doğumludur. Dolayısıyla Alper Nereli sorunun yanıtı Bursa’dır. Sonuç olarak Alper Eğri Bursalıdır.

Alper Eğri Kaç Yaşında ?

Pablo şarkısı ile gündeme oturan Alper Eğri 2021 yılı bazı alınarak 24 yaşında olduğu biliniyor.

Alper Eğri Kimdir? Kısaca Hayatı

Alper Eğri son olarak tabiri caizse semt çocuğu olarak nitelendirilen kişinin şarkısını kullanarak paylaştığı video ile merak edilmeye başlanmıştır. Nitekim Alper Eğri Halen de Doğduğu Bursa’da yaşamını sürdürmektedir.

Eğri, müzik kariyerine ya da diğer bir anlamda müziğe olan ilgisi lise yılları başında başlamıştır. Arkadaşları farklı alanlarla ilgilenirken Alper Eğri müzikle ilgileniyordu. Bu anlamda FL Studio ve Cubase programlarını bir anlamda temin ederek ilk mix çalışmalarına başlamış oldu.

Yazları belirli mekanlarda belirli işler yaparak kendisine müzik noktasında yardımcı olması kaidesiyle ilk donanımlı bilgisayarı satın aldı. Daha sonra da Alper Eğri, müzik ve internet ortamında yaptığı remix tarzı işlere yoğunlaştı. Eğri, ürettiği Remix parçaları Hem Youtube hesabına hem de Soundcloud hesabında paylaşmaya başladı. Eğri için elbette ki kolay bir süreç olmadı ve zamanla tanınmaya ve etkileşimi de artmaya başladı.

Alper Eğri, ilk ciddi Remix işi de Ceylan Koynat Yasak Remix olarak karşımıza çıkıyor. Nitekim Ceylan Koynat Yasak Remix  işi ile de bir çıkışa geçti. Yıllar geçtikçe hem otellerde çalıştı hem de önemli albümlerini de piyasaya çıkardı.

Alper Eğri son olarak çıkış yaptığı Pablo şarkısı ile gündeme oturmuştur. Bu minvalde Grubun içinde farklı insanlar var sözleri ya da bir deyişle Alper Eğri Pablo Sözleri gündemde kalmaktadır.

Şarkı sözleri ve açıklayıcı aynı zamanda eğitici nota bilgileri için de ‘Şarkı Sözleri ‘ ve ‘Nota Bilgileri’ kategorilerimizi ziyareti edebilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

basla
bitir
Başa dön tuşu