Neden | Nasil | Nedir

İnat box açılmadı sorunu ve çözümü

İnat box açılmadı sorunu ve çözümü
İnat box-İnat Tv Pro – İnat Box Apk uygulaması ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir tv uygulamasıdır. Genelde maç takiplerinde kullanılan bu uygulamada bazen ‘açılmama’ veya ‘sunucuya bağlanamıyor’ hatası verebiliyor. Eğer sizde bu sorunları yaşıyorsanız aşağıda sıraladığımız aşamaları takip ederek bu sorunu çözebilirsiniz.
1. Aşama: İnat Box uygulamasını yüklediniz ve giriş yapamadınız veya kullanıyorken bir anda açılmama hatası verdi. Öncelikle İnat box uygulama merkezi kısa süreli bir bakım çalışması yapıyor olabilir veya aşırı yoğunluktan kaynaklı sisteme giriş yapamaya bilirsiniz. Bu durumda 5-10 dakika sabırla bekleyip giriş yapmayı tekrar denemelisiniz. Ayrıca hata bildirimi gittiği için merkez arka planda sorunu çözmek için çalışabiliyor.
2. Aşama: Baktınız hala giremiyorsunuz o zaman bir sonraki aşamaya geçelim. Zamanla uygulama içerisinde kaydedilen verilerin gereksiz büyüye biliyor veya çerez verileri düzgün çalışmayabiliyor. Bu durumda mobil cihazınızın “Ayarlar” bölümünden “Uygulamalar” sekmesi girerek İnat box uygulamasına tıklayın. Açılan pencerede “Verileri temizle” butonunu bulup tıklayarak çerezleri ve ön bellek verilerini temizleyiniz.
3. Aşama: Yukarıdaki tüm adımları denemenize rağmen hala giriş yapamadıysanız, İnat box uygulamasını cep telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

basla
bitir
Başa dön tuşu