Neden | Nasil | Nedir

Snapchat’te karanlık mod nasıl etkinleştirme nasıl olur (iOS ve Android)

iOS ve Android'de Snapchat Karanlık Modu'nu edinin (2022)

Snapchat’te karanlık mod nasıl etkinleştirilir (iOS ve Android)

Uygulamalar amacıyla karanlık modun benimsenmesi 2019’da doruk yaptı.Snapchat’te karanlık mod nasıl etkinleştirme nasıl olur  derhal derhal bütün başka program üreticileri, programlarında karanlık modu dağıtmaya odaklanmıştır. Android ve iOS’ta sistem çapında karanlık temaların meydana çıkmasıyla birlikte, karanlık tarafa geçiş aniden mükemmel duruma geldi.

Ancak sektör trendlerini takip etmeyen bir program varsa o da Snapchat olmalıdır. Fotosentrik mesajlaşma platformu nihayet bu senenin ilk haftalarında iOS’ta karanlık modu kullanıma tanıttı ve Android desteğinin hala yakında gelmesi bekleniyor. Bugün Snapchat’te karanlık modu etkinleştirmek amacıyla gereken adımları gözden geçireceğiz.

iOS ve Android’de Snapchat Karanlık Modu’nu edinin (2022)

iPhone’daki Snapchat programı, karanlık temayı etkinleştirmek ya da dönem dışı bırakmak amacıyla yerleşik bir alternatif içerirken, bu ayar Android programında sahip olunan değildir. Artık çoğu Android kullanıcısı, cihazlarında Snapchat’te karanlık modun nasıl etkinleştirileceğini uzun vakittir merak ediyor. Ve işte, doğru yere geldiniz. Android telefonunuzda Snapchat karanlık ilişkisini etkinleştirmek amacıyla şık bir geçici çözüm ekledik. Neyse lafı çok uzatmadan mevzuya girelim.

iPhone’unuzda Snapchat’te karanlık modu açın
Snapchat profilinizi açmak amacıyla sol üst köşedeki Bitmoji simgesine tıklayın.

2. Profil sayfanızda, ekranınızın sağ üst köşesindeki Ayarlar dişli çark simgesini tıklayın.

3. Hesabım ayarlarında, Snapchat temanızı değiştirme sekmesini görüntülemek amacıyla Uygulama Görünümü’ne dokunun.

4. “Uygulama Görünümü” ayarlarında ” her vakit karanlık “iPhone’unuzdan Snapchat’te karanlık modu etkinleştirmek amacıyla.

Android Telefonunuzda Snapchat Karanlık Modunu Alın
Snapchat şimdilik Android’de resmi bir karanlık mod ayarına sahip değil. Snapchat, Android programı amacıyla karanlık bir tema duyurur duyurmaz bu bölümü güncelleyeceğiz. Şu anda alabileceğiniz en yakın alternatif, geliştirici ayarlarında “mecburi sistem çapında karanlık mod” sekmesini etkinleştirmektir. Mükemmel olmasa da, Android’in sahip olunan retina körleme moduna bakmaktan daha iyidir. Bu nedenle, Android amacıyla Snapchat’te karanlık modu zorlamakla ilgileniyorsanız, bunu nasıl gerçekleştireceğiniz alçakta açıklanmıştır:

Ayarlar programını açın ve telefon ile ilgili “. Şimdi “Yapı Numarası”nı bulana kadar aşağı kaydırın ve ona yedi kez dokunun. Artık Android cihazınızda geliştirici modunu etkinleştirdiniz.

2. Anne ayarlar sayfasına dönün ve ” Sistem -> Parametreler geliştirici “Geliştirici alternatiflerine erişmek amacıyla.

3. Burada “Zorla-karanlığı geçersiz kıl” anahtarını açınve telefonunuzda mecburi karanlık modu başarı ile etkinleştirdiniz. İleriye baktığınızda, Android’in ulusal karanlık mod desteğine sahip olmayan programlarda renkleri tersine çevireceğini fark edeceksiniz.

Not. Ne yazık ki, Snapchat’in daha yeni versiyonları mecburi karanlık moda cevap vermiyor ve Android programı açık temada kalıyor. Bu nedenle, Snapchat’in eski sürümünü APKMirror’dan indirip yüklemeniz gerekecek.

4. tıklayın APKYansıtma bağlantısı ve Snapchat sürüm 10.72.0.0’ı cihazınıza indirmek amacıyla APK İndir butonunu tıklayın. Bu yaklaşımı benimserseniz, yeni özellikleri kaçırıyor olabilirsiniz, fakat Snapchat karanlık ilişkisini derhal elde etmek amacıyla yapmanız gereken fedakarlık budur.

5. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, mecburi karanlık mod anahtarı, Android amacıyla Snapchat’te karanlık temayı manuel olarak etkinleştirmeye yardımcı olur. Metin okunaklı ve okunabilirlik meselesi yok.

Yani evet, Android cihazdaki Snapchat karanlık modunun derhal alabileceği tek çözüm bu.

Snapchat’te karanlık modu basitçe etkinleştirin
Snapchat, 2021’de Android’de karanlık tema desteğine sahip olmayacak çok az tanınmış sosyal medya programından biri. Şirketin istikbal sene bir fark yaratacağını umsak da, bu kılavuzun özelliği derhal keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Başka tanınmış programlarda karanlık modu etkinleştirmek istiyorsanız, her yerde karanlık modu etkinleştirmek amacıyla detaylı kılavuzumuza göz atın.

Snapchat’te karanlık mod nasıl etkinleştirilir (iOS ve Android)

Uygulamalar için karanlık modun benimsenmesi 2019’da zirve yaptı. Hemen hemen tüm diğer yazılım üreticileri, uygulamalarında karanlık modu dağıtmaya odaklanmıştır. Android ve iOS’ta sistem genelinde karanlık temaların ortaya çıkmasıyla birlikte, karanlık tarafa geçiş birdenbire kusursuz hale geldi.

Ancak sektör trendlerini takip etmeyen bir uygulama varsa o da Snapchat olmalıdır. Fotosentrik mesajlaşma platformu nihayet bu yılın başlarında iOS’ta karanlık modu kullanıma sundu ve Android desteğinin hala yakında gelmesi bekleniyor. Bugün Snapchat’te karanlık modu etkinleştirmek için gereken adımları gözden geçireceğiz.

iOS ve Android’de Snapchat Karanlık Modu’nu edinin (2022)

iPhone’daki Snapchat uygulaması, karanlık temayı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için yerleşik bir seçenek içerirken, bu ayar Android uygulamasında mevcut değildir. Artık birçok Android kullanıcısı, cihazlarında Snapchat’te karanlık modun nasıl etkinleştirileceğini uzun zamandır merak ediyor. Ve işte, doğru yere geldiniz. Android telefonunuzda Snapchat karanlık temasını etkinleştirmek için şık bir geçici çözüm ekledik. Neyse lafı fazla uzatmadan konuya girelim.

iPhone’unuzda Snapchat’te karanlık modu açın

  1. Snapchat profilinizi açmak için sol üst köşedeki Bitmoji simgesine tıklayın.

2. Profil sayfanızda, ekranınızın sağ üst köşesindeki Ayarlar dişli çark simgesini tıklayın.

3. Hesabım ayarlarında, Snapchat temanızı değiştirme seçeneğini görüntülemek için Uygulama Görünümü’ne dokunun.

4. “Uygulama Görünümü” ayarlarında ” her zaman karanlık “iPhone’unuzdan Snapchat’te karanlık modu etkinleştirmek için.

Android Telefonunuzda Snapchat Karanlık Modunu Alın

Snapchat henüz Android’de resmi bir karanlık mod ayarına sahip değil. Snapchat, Android uygulaması için karanlık bir tema duyurur duyurmaz bu bölümü güncelleyeceğiz. Şu anda alabileceğiniz en yakın seçenek, geliştirici ayarlarında “zorunlu sistem genelinde karanlık mod” seçeneğini etkinleştirmektir. Mükemmel olmasa da, Android’in mevcut retina körleme moduna bakmaktan daha iyidir. Bu nedenle, Android için Snapchat’te karanlık modu zorlamakla ilgileniyorsanız, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Ayarlar uygulamasını açın ve telefon hakkında “. Şimdi “Yapı Numarası”nı bulana kadar aşağı kaydırın ve ona yedi kez dokunun. Artık Android cihazınızda geliştirici modunu etkinleştirdiniz.

2. Ana ayarlar sayfasına dönün ve ” Sistem -> Parametreler geliştirici “Geliştirici seçeneklerine erişmek için.

3. Burada “Zorla-karanlığı geçersiz kıl” anahtarını açınve telefonunuzda zorunlu karanlık modu başarıyla etkinleştirdiniz. İleriye baktığınızda, Android’in yerel karanlık mod desteğine sahip olmayan uygulamalarda renkleri tersine çevireceğini fark edeceksiniz.

Not. Ne yazık ki, Snapchat’in daha yeni sürümleri zorunlu karanlık moda yanıt vermiyor ve Android uygulaması açık temada kalıyor. Bu nedenle, Snapchat’in eski sürümünü APKMirror’dan indirip yüklemeniz gerekecek.

4. tıklayın APKYansıtma bağlantısı ve Snapchat sürüm 10.72.0.0’ı cihazınıza indirmek için APK İndir düğmesini tıklayın. Bu yaklaşımı benimserseniz, yeni özellikleri kaçırıyor olabilirsiniz, ancak Snapchat karanlık temasını hemen elde etmek için yapmanız gereken fedakarlık budur.

5. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, zorunlu karanlık mod anahtarı, Android için Snapchat’te karanlık temayı manuel olarak etkinleştirmeye yardımcı olur. Metin okunaklı ve okunabilirlik sorunu yok.

Yani evet, Android cihazdaki Snapchat karanlık modunun hemen alabileceği tek çözüm bu.

Snapchat’te karanlık modu kolayca etkinleştirin

Snapchat, 2021’de Android’de karanlık tema desteğine sahip olmayacak çok az popüler sosyal medya uygulamasından biri. Şirketin gelecek yıl bir fark yaratacağını umsak da, bu kılavuzun özelliği hemen keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Diğer popüler uygulamalarda karanlık modu etkinleştirmek istiyorsanız, her yerde karanlık modu etkinleştirmek için ayrıntılı kılavuzumuza göz atın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

basla
bitir
Başa dön tuşu