Genel

Spor salonu aksesuarlari nelerdir ?

Spor salonu aksesuarleri nelerdir. birçok spor salonu ekipmanı üreticisi, uygun fiyatlarla spor salonu aksesuarları satarak kaliteli fitness ekipmanları satın almayı ve spor salonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlar. Bu spor salonu aksesuarları yaygın olarak bulunur ve hem ev hem de profesyonel spor salonları için kullanılabilir. Buna ek olarak, Çin, Japonya ve ABD dahil olmak üzere diğer ülkelerde de satılmaktadır. Hindistan’da en yaygın fitness ekipmanı türleri koşu bantları, eliptik makineler ve serbest ağırlıklardır.

Bütçeniz ne olursa olsun, bir ev jimnastiği için en iyi egzersiz ekipmanı bir koşu bandı, serbest ağırlıklar ve ağırlıklardır. Bu aksesuarlar her fitness merkezinin hayati bir parçasıdır. Spor salonu ekipmanının bin doları aşan maliyeti olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz, ancak aylık gelirinizi kolayca ikiye veya üçe katlayabilirler. En iyi yanı, onları yerel fitness mağazalarından satın alabilmenizdir. Bunun dışında boş odanız varsa ikinci el spor salonu aksesuarlarını indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

TURKIYEDE spor salonu aksesuarları fiyatları, tesisinizin tarzına ve tasarımına bağlıdır. Ticari bir spor salonu kurmayı planlıyorsanız, spor salonu ekipmanı için beş ila on lakh rupi harcamayı bekleyebilirsiniz. Daha küçük bir spor salonu için evde spor salonu kurmanın maliyeti yaklaşık 30.000 rupi’den başlar. Bununla birlikte, uluslararası pazara açılmak istiyorsanız, üst düzey bir fitness ekipmanına yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

basla
bitir
Başa dön tuşu